Titulli Edison Hajdini x Mentor Isaku - Ndegjo mire
Ndëgjuar 700
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 02/04/2023

Texti i këngës

Edison Hajdini x Mentor Isaku - Ndegjo mire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store