Titulli Fikret x Ezo - Mire se vjen o Gurbetqar
Ndëgjuar 973
Shkarkuar 43
Pëlqyer 1
Publikuar 14/04/2023

Texti i këngës

Fikret x Ezo - Mire se vjen o Gurbetqar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store