Titulli MEDA - As me te mire as me te keq
Ndëgjuar 1,975
Shkarkuar 185
Pëlqyer 19
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

MEDA - As me te mire as me te keq - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store