Titulli MEDA X GONZA - Malli
Ndëgjuar 1,533
Shkarkuar 376
Pëlqyer 14
Publikuar 25/04/2023

Texti i këngës

MEDA X GONZA - Malli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store