Titulli Mentor Topuzi x Gentian Dervishi - Dasma Jone
Ndëgjuar 733
Shkarkuar 40
Pëlqyer 2
Publikuar 19/04/2023

Texti i këngës

Mentor Topuzi x Gentian Dervishi - Dasma Jone - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store