Titulli Duli x Fatlume Popovci - Ndarja jone live
Ndëgjuar 916
Shkarkuar 98
Pëlqyer 4
Publikuar 28/01/2023

Texti i këngës

Duli x Fatlume Popovci - Ndarja jone live - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store