Titulli Xhela - Sonte sdu mem fole hic per kerkon tjeter
Ndëgjuar 942
Shkarkuar 78
Pëlqyer 0
Publikuar 09/04/2023

Texti i këngës

Xhela - Sonte sdu mem fole hic per kerkon tjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store