Titulli Xhela x Dona x Valbona Spahiu x Ylber Osmani - Ni xhare ni xhare
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Xhela x Dona x Valbona Spahiu x Ylber Osmani - Ni xhare ni xhare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store