Titulli Mentor Topuzi x Resmije Krasniqi - Pavaresia e Kosoves
Ndëgjuar 1,327
Shkarkuar 94
Pëlqyer 5
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

Mentor Topuzi x Resmije Krasniqi - Pavaresia e Kosoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store