Titulli Bajrami Gigolli - Le ta dijn djemt e Kosoves
Ndëgjuar 1,032
Shkarkuar 61
Pëlqyer 3
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Bajrami Gigolli - Le ta dijn djemt e Kosoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store