Titulli Melos Tershnjaku - Kreshtat e Kosoves
Ndëgjuar 641
Shkarkuar 38
Pëlqyer 1
Publikuar 15/05/2023

Texti i këngës

Melos Tershnjaku - Kreshtat e Kosoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store