Titulli Shkurte Fejza x Gresa - Dasmat e Kosoves
Ndëgjuar 225
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Gresa - Dasmat e Kosoves - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store