Titulli Motrat Mustafa x Blerona Bytyqi x Shkurte Fejza dhe Gresa - Kolazh
Ndëgjuar 934
Shkarkuar 77
Pëlqyer 3
Publikuar 03/04/2023

Texti i këngës

Motrat Mustafa x Blerona Bytyqi x Shkurte Fejza dhe Gresa - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store