Titulli Melos Tershnjaku - Shume dashni
Ndëgjuar 196
Shkarkuar 24
Pëlqyer 0
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

Melos Tershnjaku - Shume dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store