Titulli Jeton Murati - Dashni me xhelozi
Ndëgjuar 696
Shkarkuar 36
Pëlqyer 7
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës

Jeton Murati - Dashni me xhelozi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store