Titulli Aziz Murati - Gurbet i zi
Ndëgjuar 392
Shkarkuar 42
Pëlqyer 0
Publikuar 19/03/2023

Texti i këngës

Aziz Murati - Gurbet i zi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store