Titulli Aziz Murati ft Blerta Sopaj - Rastesisht
Ndëgjuar 742
Shkarkuar 35
Pëlqyer 2
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Aziz Murati ft Blerta Sopaj - Rastesisht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store