Titulli Blerta Sopaj - Dashni
Ndëgjuar 323
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 20/01/2023

Texti i këngës

Blerta Sopaj - Dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store