Titulli Labinot Rexha ft Eli Malaj - Oj dashni
Ndëgjuar 1,039
Shkarkuar 68
Pëlqyer 6
Publikuar 25/04/2023

Texti i këngës

Labinot Rexha ft Eli Malaj - Oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store