Titulli Durim Malaj - Digju kallu Kur ta kujtojsh Prishtinen
Ndëgjuar 1,169
Shkarkuar 96
Pëlqyer 4
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Durim Malaj - Digju kallu Kur ta kujtojsh Prishtinen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store