Titulli Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Digju kallu
Ndëgjuar 1,236
Shkarkuar 82
Pëlqyer 2
Publikuar 31/01/2023

Texti i këngës

Duli x Ylli Demaj x Fatlume Popovci - Digju kallu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store