Titulli Meti Bislimi - Digju kallu
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 19
Pëlqyer 0
Publikuar 22/03/2023

Texti i këngës

Meti Bislimi - Digju kallu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store