Banner

Banner

Titulli Dafina Dauti - Digju kallu
Ndëgjuar 356,834
Shkarkuar 932
Pëlqyer 1,311
Publikuar 13/08/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music Manager: Labinot Nuraj
Muzika & Orkestrimi:
MASSIVE PRODUCTION Granit Gashi & Nurteel
Video: Vissoundmedia (VSM)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store