Titulli DULI - Bija ime
Ndëgjuar 1,488
Shkarkuar 180
Pëlqyer 15
Publikuar 02/03/2023

Texti i këngës
Nuk Po Më Zihet Vendi
Vend Nuk Po Muj Me
E Marr Ndër Mend Po
Të Percjelli Nuse Ty Po
Më Tradhton Loti Ndër
Sy. Po Më Tradhton
Loti Moj Bijë Në Syt
E Mi Gjithmon Je Fëmij
Ah Evlad Evladi Im Ty
T'Ka Babi Ëmbëlsir

REFRENI

Bija Ime Oj Bijë S'Kam
Met Pas Mo Në Për
Shpijë Bija Ime Oj Drit
Nesër Baba Ti Puthë
Syt. Bija Ime Oj Bijë
S'Kam Met Pas Mo
Në Për Shpijë Bija
Ime Oj Drit Nesër
Baba Ti Puthë Syt

TEKSTI DY

Të Uron Baba Shum Fat
Lumturi E Jetë Të Gjatë
E Kjo Fjalë S'Du Met
Mërzit Shpijën Tem Mos
Ma Korit. Se T'Kam Rrit
Qysh Është Mo Mirë
Gjithmon Në Zemër Ty
T'Kam Thirr Sa Her
Derën Çel E Ke Mo Mira
Babit Je

REFRENI DY

Bija Ime Oj Bijë S'Kam
Met Pas Mo Në Për
Shpijë Bija Ime Oj Drit
Nesër Baba Ti Puthë
Syt. Bija Ime Oj Bijë
S'Kam Met Pas Mo
Në Për Shpijë Bija
Ime Oj Drit Nesë
Baba Ti Puthë Syt

Bija Ime Oj Bijë
S'Kam Met Pas Mo
Në Për Shpijë Bija
Ime Oj Drit Nesër
Baba Ti Puthë Syt

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store