Titulli DULI - Buzet e kuqe
Ndëgjuar 1,401
Shkarkuar 142
Pëlqyer 6
Publikuar 27/02/2023

Texti i këngës
Më Dukesh Mo E Mira
Krejt Po Më Lun Me
Stila Don Mem Bo
Për Vete Je Dashnija
E Kësaj Zemre.
Njimiljon Dëshira E
Njimiljon Të Mira Ti
Kam Dhon Të Tona
Për Ty Ca Nuk Bona

REFRENI

Kur I Lyn Ti Buzët
E Kuqe Shpirtin
Zemrën Krejt Ma
Këpute. Do Ti Jap
Ty Njimij Puthje Për
Ato Buzët E Kuqe

TEKSTI DY

Po Të Boj Komplimente
Zemër S'Ka Komente
Bukurija Jote Krejt
Më Kalli Sonte.
Njimiljon Dëshira E
Njimiljon Të Mira Ti
Kam Dhon Të Tona
Për Ty Ca Nuk Bona

REFRENI DY

Kur I Lyn Ti Buzët
E Kuqe Shpirtin
Zemrën Krejt Ma
Këpute. Do Ti Jap
Ty Njimij Puthje Për
Ato Buzët E Kuqe

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store