Titulli Duli x Fatlume Popovci - Shkojna bojna
Ndëgjuar 1,039
Shkarkuar 77
Pëlqyer 3
Publikuar 02/02/2023

Texti i këngës

Duli x Fatlume Popovci - Shkojna bojna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store