Titulli Kushtrim Lika - Hala po tdu dashni
Ndëgjuar 850
Shkarkuar 64
Pëlqyer 2
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Kushtrim Lika - Hala po tdu dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store