Titulli Flora Morina - Hala mdon
Ndëgjuar 836
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Flora Morina - Hala mdon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store