Titulli Donjeta Morina - Fajtore
Ndëgjuar 1,270
Shkarkuar 105
Pëlqyer 3
Publikuar 15/05/2023

Texti i këngës

Donjeta Morina - Fajtore - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store