Titulli Donjeta x Flamur x Ilir - Ku je Dashni
Ndëgjuar 1,114
Shkarkuar 317
Pëlqyer 13
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Donjeta x Flamur x Ilir - Ku je Dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store