Titulli Melisa Maloku - Pa dashni
Ndëgjuar 321
Shkarkuar 22
Pëlqyer 2
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Melisa Maloku - Pa dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store