Titulli Flora Morina - Para dere
Ndëgjuar 916
Shkarkuar 40
Pëlqyer 5
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Flora Morina - Para dere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store