Titulli Majk - Para se me shku
Ndëgjuar 1,143
Shkarkuar 235
Pëlqyer 10
Publikuar 09/04/2023

Texti i këngës

Majk - Para se me shku - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store