Titulli PETRIT x FERIZ KRASNIQI - E PARA PEME PIQET QERSHIA
Ndëgjuar 178
Shkarkuar 6
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

PETRIT x FERIZ KRASNIQI - E PARA PEME PIQET QERSHIA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store