Titulli Petrit Vullkani - Rrapatushja ime
Ndëgjuar 630
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 21/03/2023

Texti i këngës

Petrit Vullkani - Rrapatushja ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store