Titulli Petrit Vullkani - Capacule
Ndëgjuar 1,236
Shkarkuar 285
Pëlqyer 24
Publikuar 26/01/2023

Texti i këngës
ÇAPAÇULJA JEME TI
SA DO PRES JO JO SE DI
A DO TI A SDO TI
GJITHE JETEN NGA PAS DO TE VIJ

UNE I VIJ NGA MBRAPA
AJO PO LARGOHET
I THEM TE DUA
EMOCIONOHET
DASHNI TAN JETEN ME TDHAN
TY SNALOHET

JA E JEMJA JA JEMJA JA E ASKUJT
MA DO ZEMRA, ZEMRA
SHUME SHUME
AH TI TI, AH TI TI
DASHURI

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store