Titulli Petrit - A te mungoj
Ndëgjuar 1,364
Shkarkuar 106
Pëlqyer 6
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës

Petrit - A te mungoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store