Titulli Young Zerka ft Majk - Ku je bre
Ndëgjuar 2,160
Shkarkuar 280
Pëlqyer 3
Publikuar 26/03/2023

Texti i këngës

Young Zerka ft Majk - Ku je bre - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store