Titulli Young Zerka - Nafije
Ndëgjuar 1,225
Shkarkuar 179
Pëlqyer 10
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Young Zerka - Nafije - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store