Titulli Hyrjeta Albina Burrniku - NAFIJE
Ndëgjuar 149
Shkarkuar 16
Pëlqyer 3
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Hyrjeta Albina Burrniku - NAFIJE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store