Titulli Hyrjeta x Albina Burrniku - Lakmia gurbetit na ndau me vlla
Ndëgjuar 318
Shkarkuar 33
Pëlqyer 1
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Hyrjeta x Albina Burrniku - Lakmia gurbetit na ndau me vlla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store