Titulli Albina Kelmendi - Inat
Ndëgjuar 1,163
Shkarkuar 83
Pëlqyer 3
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Albina Kelmendi - Inat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store