Titulli Varrosi ft Noizy x Dulla - Inat
Ndëgjuar 2,594
Shkarkuar 570
Pëlqyer 28
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store