Titulli Ilirian Kelmendi - Te Deshta Ty
Ndëgjuar 585
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Ilirian Kelmendi - Te Deshta Ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store