Titulli Albina Kelmendi - Syte e tu
Ndëgjuar 959
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Albina Kelmendi - Syte e tu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store