Titulli Hyrjeta x Albina Burrniku - Jam per ty e je per mu
Ndëgjuar 787
Shkarkuar 24
Pëlqyer 3
Publikuar 17/01/2023

Texti i këngës

Hyrjeta x Albina Burrniku - Jam per ty e je per mu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store