Titulli Merita Burrniku - Amaneti Djalit
Ndëgjuar 620
Shkarkuar 20
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Merita Burrniku - Amaneti Djalit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store