Titulli Andi Mezini - Dashurova syte e bukur
Ndëgjuar 375
Shkarkuar 21
Pëlqyer 0
Publikuar 24/01/2023

Texti i këngës

Andi Mezini - Dashurova syte e bukur - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store