Titulli Andi Mezini - O bilbil me penda jeshil
Ndëgjuar 125
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Andi Mezini - O bilbil me penda jeshil - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store