Titulli Murat Gjoniku - E bukur si flori
Ndëgjuar 1,354
Shkarkuar 121
Pëlqyer 2
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku - E bukur si flori - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store